Sensata-Crydom GNR30BHZ
Numéro de pièce
GNR30BHZ
Fabricant
Sensata-Crydom
Catégorie :
Halbleiterrelais
Emballage
Module
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.GNR30BHZ.pdf
Description
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
Product details
1. How to order GNR30BHZ on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the GNR30BHZ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GNR30BHZ?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GNR30BHZ.
7.How to contact us to get technical supports, such as GNR30BHZ pin diagram, GNR30BHZ datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricant Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom
Package/Case Module Module Module Module Module
Packaging Bulk,Box Bulk,Box Bulk,Box Bulk,Box Bulk,Box
Series GNR GNR GNR GNR GNR
MountingType DIN Rail DIN Rail DIN Rail DIN Rail DIN Rail
OutputType AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross
Voltage-Input 90 ~ 140VAC 90 ~ 140VAC 90 ~ 140VAC 90 ~ 140VAC 90 ~ 140VAC
Voltage-Load 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V
LoadCurrent 30 A 30 A 30 A 30 A 30 A