GST36B05-P1J.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GST36B05-P1J.
| Image |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | GST36B (36W) | GST36B (36W) | GST36B (36W) | GST36B (36W) | GST36B (36W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| Current-Output(Max) | 4.3A | 4.3A | 4.3A | 4.3A | 4.3A |
| Power(Watts) | 22 W | 22 W | 22 W | 22 W | 22 W |
| NoLoadPowerConsumption | 75mW (Max) | 75mW (Max) | 75mW (Max) | 75mW (Max) | 75mW (Max) |
| Efficiency | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI |
| OperatingTemperature | -30°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| CordLength | 39.4 (1.00m) | 39.4 (1.00m) | 39.4 (1.00m) | 39.4 (1.00m) | 39.4 (1.00m) |
| InputConnector | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 3.11 L x 2.13 W x 1.30 H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm) | 3.11 L x 2.13 W x 1.30 H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm) | 3.11 L x 2.13 W x 1.30 H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm) | 3.11 L x 2.13 W x 1.30 H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm) | 3.11 L x 2.13 W x 1.30 H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm) |