Wolfspeed, Inc. GTVA262701FA-V2-R2
Numéro de pièce
GTVA262701FA-V2-R2
Fabricant
Wolfspeed, Inc.
Catégorie :
Transistoren – FETs, MOSFETs – HF
Emballage
H-87265J-2
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.GTVA262701FA-V2-R2.pdf
Description
270W, GAN HEMT, 48V, 2496-2690MH
Product details
1. How to order GTVA262701FA-V2-R2 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the GTVA262701FA-V2-R2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GTVA262701FA-V2-R2?
Fabricant Wolfspeed, Inc. Wolfspeed, Inc. Wolfspeed, Inc. Wolfspeed, Inc. Wolfspeed, Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series GaN GaN GaN GaN GaN
ProductStatus Active Active Active Active Active
TransistorType HEMT HEMT HEMT HEMT HEMT
Frequency 2.62GHz ~ 2.69GHz 2.62GHz ~ 2.69GHz 2.62GHz ~ 2.69GHz 2.62GHz ~ 2.69GHz 2.62GHz ~ 2.69GHz
Gain 17dB 17dB 17dB 17dB 17dB
Voltage-Test 48 V 48 V 48 V 48 V 48 V
CurrentRating(Amps) - - - - -
NoiseFigure - - - - -
Current-Test 320 mA 320 mA 320 mA 320 mA 320 mA
Power-Output 270W 270W 270W 270W 270W
Voltage-Rated 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V