Evans Capacitor Company HC2D125331
Numéro de pièce
HC2D125331
Fabricant
Evans Capacitor Company
Catégorie :
Tantalkondensatoren
Emballage
Axial, Can
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.HC2D125331.pdf
Description
CAP TANT 330UF 20% 125V AXIAL