Essentra Components HSM4-8-32-2
Numéro de pièce
HSM4-8-32-2
Fabricant
Essentra Components
Catégorie :
Platinenabstandshalter, Abstandshalter
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.HSM4-8-32-2.pdf
Description
HEX STANDOFF M4 NYLON 32MM
Product details
1. How to order HSM4-8-32-2 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the HSM4-8-32-2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of HSM4-8-32-2?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HSM4-8-32-2.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Richco, HSM Richco, HSM Richco, HSM Richco, HSM Richco, HSM
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Hex Standoff Hex Standoff Hex Standoff Hex Standoff Hex Standoff
Threaded/Unthreaded Threaded Threaded Threaded Threaded Threaded
Gender Male, Female Male, Female Male, Female Male, Female Male, Female
ScrewThreadSize M4 M4 M4 M4 M4
Diameter-Inside - - - - -
Diameter-Outside 0.315 (8.00mm) Hex 0.315 (8.00mm) Hex 0.315 (8.00mm) Hex 0.315 (8.00mm) Hex 0.315 (8.00mm) Hex
BetweenBoardHeight 1.260 (32.00mm) 1.260 (32.00mm) 1.260 (32.00mm) 1.260 (32.00mm) 1.260 (32.00mm)
Length-Overall 1.496 (38.00mm) 1.496 (38.00mm) 1.496 (38.00mm) 1.496 (38.00mm) 1.496 (38.00mm)