Renesas Electronics America Inc IDT71P74804S167BQ
Numéro de pièce
IDT71P74804S167BQ
Fabricant
Renesas Electronics America Inc
Catégorie :
Speicher
Emballage
165-TBGA
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IDT71P74804S167BQ.pdf
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165CABGA
Product details
1. How to order IDT71P74804S167BQ on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the IDT71P74804S167BQ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IDT71P74804S167BQ?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 18Mb (1M x 18) 18Mb (1M x 18) 18Mb (1M x 18) 18Mb (1M x 18) 18Mb (1M x 18)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 167 MHz 167 MHz 167 MHz 167 MHz 167 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 8.4 ns 8.4 ns 8.4 ns 8.4 ns 8.4 ns
Voltage-Supply 1.7V ~ 1.9V 1.7V ~ 1.9V 1.7V ~ 1.9V 1.7V ~ 1.9V 1.7V ~ 1.9V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)