Renesas Electronics America Inc IDT71T75802S150PF
Numéro de pièce
IDT71T75802S150PF
Fabricant
Renesas Electronics America Inc
Catégorie :
Speicher
Emballage
100-LQFP
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.IDT71T75802S150PF.pdf
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
Product details
1. How to order IDT71T75802S150PF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the IDT71T75802S150PF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IDT71T75802S150PF?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 18Mb (1M x 18) 18Mb (1M x 18) 18Mb (1M x 18) 18Mb (1M x 18) 18Mb (1M x 18)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 150 MHz 150 MHz 150 MHz 150 MHz 150 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.8 ns 3.8 ns 3.8 ns 3.8 ns 3.8 ns
Voltage-Supply 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)