Taiyo Yuden LAL03KH1R5M
Numéro de pièce
LAL03KH1R5M
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LAL03KH1R5M.pdf
Description
FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH