Taiyo Yuden LAL04SK2R2M
Numéro de pièce
LAL04SK2R2M
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LAL04SK2R2M.pdf
Description
FIXED IND 2.2UH 750MA 280MOHM TH
Product details
1. How to order LAL04SK2R2M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LAL04SK2R2M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LAL04SK2R2M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LAL04SK2R2M.
Fabricant Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series LA, L Type LA, L Type LA, L Type LA, L Type LA, L Type
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 750 mA 750 mA 750 mA 750 mA 750 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 280mOhm Max 280mOhm Max 280mOhm Max 280mOhm Max 280mOhm Max
Q@Freq 55 @ 7.96MHz 55 @ 7.96MHz 55 @ 7.96MHz 55 @ 7.96MHz 55 @ 7.96MHz
Frequency-SelfResonant 110MHz 110MHz 110MHz 110MHz 110MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz