Taiyo Yuden LAN02TA3R3J
Numéro de pièce
LAN02TA3R3J
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LAN02TA3R3J.pdf
Description
FIXED IND 3.3UH 370MA 570MOHM TH
Product details
1. How to order LAN02TA3R3J on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LAN02TA3R3J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LAN02TA3R3J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LAN02TA3R3J.
Fabricant Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series LA, N Type LA, N Type LA, N Type LA, N Type LA, N Type
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 370 mA 370 mA 370 mA 370 mA 370 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 570mOhm Max 570mOhm Max 570mOhm Max 570mOhm Max 570mOhm Max
Q@Freq 40 @ 7.96MHz 40 @ 7.96MHz 40 @ 7.96MHz 40 @ 7.96MHz 40 @ 7.96MHz
Frequency-SelfResonant 50MHz 50MHz 50MHz 50MHz 50MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz