Taiyo Yuden LHL08NB221K
Numéro de pièce
LHL08NB221K
Fabricant
Taiyo Yuden
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Radial, Vertical Cylinder
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LHL08NB221K.pdf
Description
FIXED IND 220UH 530MA 730MOHM TH
Product details
1. How to order LHL08NB221K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LHL08NB221K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LHL08NB221K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LHL08NB221K.
Fabricant Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series LH, L Type LH, L Type LH, L Type LH, L Type LH, L Type
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 530 mA 530 mA 530 mA 530 mA 530 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 730mOhm Max 730mOhm Max 730mOhm Max 730mOhm Max 730mOhm Max
Q@Freq 35 @ 796kHz 35 @ 796kHz 35 @ 796kHz 35 @ 796kHz 35 @ 796kHz
Frequency-SelfResonant 3.7MHz 3.7MHz 3.7MHz 3.7MHz 3.7MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 796 kHz 796 kHz 796 kHz 796 kHz 796 kHz