Taiyo Yuden LHL10TB681K
Numéro de pièce
LHL10TB681K
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LHL10TB681K.pdf
Description
FIXED IND 680UH 480MA 1 OHM TH