Taiyo Yuden LLANB2520KKT2R2M
Numéro de pièce
LLANB2520KKT2R2M
Fabricant
Taiyo Yuden
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
1008 (2520 Metric)
Fiche technique
LLANB2520KKT2R2M.pdf
Description
FIXED IND 2.2UH 1.5A 156MOHM SMD
Product details
1. How to order LLANB2520KKT2R2M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LLANB2520KKT2R2M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LLANB2520KKT2R2M?
Fabricant Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LLAN LLAN LLAN LLAN LLAN
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Metal Metal Metal Metal Metal
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A
Current-Saturation(Isat) 1.9A 1.9A 1.9A 1.9A 1.9A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 156mOhm Max 156mOhm Max 156mOhm Max 156mOhm Max 156mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 2 MHz 2 MHz 2 MHz 2 MHz 2 MHz