Taiyo Yuden LLQNA201212T3R3M
Numéro de pièce
LLQNA201212T3R3M
Fabricant
Taiyo Yuden
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
0805 (2012 Metric)
Fiche technique
LLQNA201212T3R3M.pdf
Description
FIXED IND 3.3UH 650MA 390MOHM SM
Product details
1. How to order LLQNA201212T3R3M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LLQNA201212T3R3M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LLQNA201212T3R3M?
Fabricant Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LLQN LLQN LLQN LLQN LLQN
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 650 mA 650 mA 650 mA 650 mA 650 mA
Current-Saturation(Isat) 330mA 330mA 330mA 330mA 330mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 300mOhm 300mOhm 300mOhm 300mOhm 300mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 55MHz 55MHz 55MHz 55MHz 55MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz