Taiyo Yuden LLQNA201616T4R7M
Numéro de pièce
LLQNA201616T4R7M
Fabricant
Taiyo Yuden
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
0806 (2016 Metric)
Fiche technique
LLQNA201616T4R7M.pdf
Description
FIXED IND 4.7UH 740MA 325MOHM SM
Product details
1. How to order LLQNA201616T4R7M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LLQNA201616T4R7M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LLQNA201616T4R7M?
Fabricant Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LLQN LLQN LLQN LLQN LLQN
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 740 mA 740 mA 740 mA 740 mA 740 mA
Current-Saturation(Isat) 340mA 340mA 340mA 340mA 340mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 250mOhm 250mOhm 250mOhm 250mOhm 250mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 45MHz 45MHz 45MHz 45MHz 45MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz