Taiyo Yuden LLXND4040TKL220MDG
Numéro de pièce
LLXND4040TKL220MDG
Fabricant
Taiyo Yuden
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
1616 (4040 Metric)
Fiche technique
LLXND4040TKL220MDG.pdf
Description
FIXED IND 22UH 720MA 348MOHM SMD
Product details
1. How to order LLXND4040TKL220MDG on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LLXND4040TKL220MDG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LLXND4040TKL220MDG?
Fabricant Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LLXN LLXN LLXN LLXN LLXN
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 720 mA 720 mA 720 mA 720 mA 720 mA
Current-Saturation(Isat) 900mA 900mA 900mA 900mA 900mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 290mOhm 290mOhm 290mOhm 290mOhm 290mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 15MHz 15MHz 15MHz 15MHz 15MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 125°C -25°C ~ 125°C -25°C ~ 125°C -25°C ~ 125°C -25°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz