ams-OSRAM USA Inc. LO A67F-ABBB-24-1-30-R33-Z
Numéro de pièce
LO A67F-ABBB-24-1-30-R33-Z
Fabricant
ams-OSRAM USA Inc.
Catégorie :
LED-Anzeige – Diskrete Baugruppen
Emballage
2-SMD, Boomerang
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LO A67F-ABBB-24-1-30-R33-Z.pdf
Description
LED SMD
Product details
1. How to order LO A67F-ABBB-24-1-30-R33-Z on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LO A67F-ABBB-24-1-30-R33-Z price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LO A67F-ABBB-24-1-30-R33-Z?
Package/Case 2-SMD, Boomerang 2-SMD, Boomerang 2-SMD, Boomerang 2-SMD, Boomerang 2-SMD, Boomerang
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SIDELED® SIDELED® SIDELED® SIDELED® SIDELED®
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color Orange Orange Orange Orange Orange
Configuration - - - - -
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 2100mcd 2100mcd 2100mcd 2100mcd 2100mcd
LensSize 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2V 2V 2V 2V 2V
Current-Test 30mA 30mA 30mA 30mA 30mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
Wavelength-Dominant 605nm 605nm 605nm 605nm 605nm
Wavelength-Peak 610nm 610nm 610nm 610nm 610nm
Features - - - - -
Size/Dimension 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W