Taiyo Yuden LSXNE3030MKT220MN
Numéro de pièce
LSXNE3030MKT220MN
Fabricant
Taiyo Yuden
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
1212 (3030 Metric)
Fiche technique
LSXNE3030MKT220MN.pdf
Description
FIXED IND 22UH 500MA 756MOHM SMD
Product details
1. How to order LSXNE3030MKT220MN on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LSXNE3030MKT220MN price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LSXNE3030MKT220MN?
Fabricant Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LSXN LSXN LSXN LSXN LSXN
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA
Current-Saturation(Isat) 500mA 500mA 500mA 500mA 500mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 756mOhm Max 756mOhm Max 756mOhm Max 756mOhm Max 756mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 22MHz 22MHz 22MHz 22MHz 22MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 120°C -25°C ~ 120°C -25°C ~ 120°C -25°C ~ 120°C -25°C ~ 120°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz