Carling Technologies LTA221-PB-B-A/125N
Numéro de pièce
LTA221-PB-B-A/125N
Fiche technique
LTA221-PB-B-A/125N.pdf
Product details
1. How to order LTA221-PB-B-A/125N on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LTA221-PB-B-A/125N price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LTA221-PB-B-A/125N?
CurrentRating(Amps) 15A (AC) 15A (AC) 15A (AC) 15A (AC) 15A (AC)
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC - - - - -
Color-Actuator/Cap Black Black Black Black Black
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
IlluminationTypeColor Neon Neon Neon Neon Neon
IlluminationVoltage(Nominal) 125 VAC 125 VAC 125 VAC 125 VAC 125 VAC
TerminationStyle Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm)
IngressProtection - - - - -
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Rectangular - 28.57mm x 13.97mm Rectangular - 28.57mm x 13.97mm Rectangular - 28.57mm x 13.97mm Rectangular - 28.57mm x 13.97mm Rectangular - 28.57mm x 13.97mm