Harwin Inc. M80-4000000FE-08-32C-00-000
Numéro de pièce
M80-4000000FE-08-32C-00-000
Fabricant
Harwin Inc.
Catégorie :
Rechteck-Steckverbinder – Freihängend, Panelmontage
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.M80-4000000FE-08-32C-00-000.pdf
Description
CONN RCPT 8POS SOLDER 16AWG GOLD
Product details
1. How to order M80-4000000FE-08-32C-00-000 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the M80-4000000FE-08-32C-00-000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M80-4000000FE-08-32C-00-000?
Fabricant Harwin Inc. Harwin Inc. Harwin Inc. Harwin Inc. Harwin Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Datamate Mix-Tek Datamate Mix-Tek Datamate Mix-Tek Datamate Mix-Tek Datamate Mix-Tek
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
ConnectorType Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle
NumberofPositions 8 8 8 8 8
Pitch 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm) 0.157 (4.00mm)
NumberofRows 1 1 1 1 1
RowSpacing - - - - -
FasteningType - - - - -
CableTermination Solder Solder Solder Solder Solder
WireType Discrete Discrete Discrete Discrete Discrete
WireGauge 16 AWG 16 AWG 16 AWG 16 AWG 16 AWG