Bel Power Solutions MAP130-4001
Numéro de pièce
MAP130-4001
Fabricant
Bel Power Solutions
Catégorie :
AC-DC-Wandler
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MAP130-4001.pdf
Description
AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-12V 130W
Product details
1. How to order MAP130-4001 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MAP130-4001 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MAP130-4001?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MAP130-4001.
Image MAP130-4002G MAP130-4001G MAP130-4003G MAP130-1012G MAP130-1024G
Numéro de pièce MAP130-4002G MAP130-4001G MAP130-4003G MAP130-1012G MAP130-1024G
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MAP130 (130W) MAP130 (130W) MAP130 (130W) MAP130 (130W) MAP130 (130W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 4 4 4 4 4
Voltage-Input 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 5V 5V 5V 5V 5V
Voltage-Output2 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Output3 -12V -12V -12V -12V -12V
Voltage-Output4 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 20 A 20 A 20 A 20 A 20 A
Current-Output2 4 A 4 A 4 A 4 A 4 A
Current-Output3 1 A 1 A 1 A 1 A 1 A
Current-Output4 1 A 1 A 1 A 1 A 1 A
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 130W 130W 130W 130W 130W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV
Efficiency 80% 80% 80% 80% 80%