Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMB02070C1804FB200
Numéro de pièce
MMB02070C1804FB200
Fabricant
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Catégorie :
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Emballage
MELF, 0207
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MMB02070C1804FB200.pdf
Description
MMB 0207-50 1% B2 1M8
Product details
1. How to order MMB02070C1804FB200 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MMB02070C1804FB200 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MMB02070C1804FB200?
Package/Case MELF, 0207 MELF, 0207 MELF, 0207 MELF, 0207 MELF, 0207
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 1.8 MOhms 1.8 MOhms 1.8 MOhms 1.8 MOhms 1.8 MOhms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 1W 1W 1W 1W 1W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
TemperatureCoefficient ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.055 Dia x 0.142 L (1.40mm x 3.60mm) 0.055 Dia x 0.142 L (1.40mm x 3.60mm) 0.055 Dia x 0.142 L (1.40mm x 3.60mm) 0.055 Dia x 0.142 L (1.40mm x 3.60mm) 0.055 Dia x 0.142 L (1.40mm x 3.60mm)