Vishay Sfernice MSP3BR3900JS14E3
Numéro de pièce
MSP3BR3900JS14E3
Fabricant
Vishay Sfernice
Catégorie :
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Emballage
6028 J-Lead
Fiche technique
MSP3BR3900JS14E3.pdf
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Product details
1. How to order MSP3BR3900JS14E3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSP3BR3900JS14E3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSP3BR3900JS14E3?
Fabricant Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice
Package/Case 6028 J-Lead 6028 J-Lead 6028 J-Lead 6028 J-Lead 6028 J-Lead
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series MSP MSP MSP MSP MSP
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 390 mOhms 390 mOhms 390 mOhms 390 mOhms 390 mOhms
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Power(Watts) 2.5W 2.5W 2.5W 2.5W 2.5W
Composition Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 275°C -55°C ~ 275°C -55°C ~ 275°C -55°C ~ 275°C -55°C ~ 275°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm)
Height-Seated(Max) 0.015 (0.37mm) 0.015 (0.37mm) 0.015 (0.37mm) 0.015 (0.37mm) 0.015 (0.37mm)