OA172SAP-22-1WB.pdf
| Image |
| Fabricant | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | OA172SAP | OA172SAP | OA172SAP | OA172SAP | OA172SAP |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 230VAC | 230VAC | 230VAC | 230VAC | 230VAC |
| Size/Dimension | Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H |
| Width | 51.00mm | 51.00mm | 51.00mm | 51.00mm | 51.00mm |
| StaticPressure | 0.700 in H2O (174.4 Pa) | 0.700 in H2O (174.4 Pa) | 0.700 in H2O (174.4 Pa) | 0.700 in H2O (174.4 Pa) | 0.700 in H2O (174.4 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Features | Capacitor | Capacitor | Capacitor | Capacitor | Capacitor |
| Noise | 52.0dB | 52.0dB | 52.0dB | 52.0dB | 52.0dB |
| Power(Watts) | 35.00W | 35.00W | 35.00W | 35.00W | 35.00W |