OA938AP-22-1TB.pdf
| Image |
| Fabricant | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | OA938 | OA938 | OA938 | OA938 | OA938 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 230VAC | 230VAC | 230VAC | 230VAC | 230VAC |
| Size/Dimension | Square - 92mm L x 92mm H | Square - 92mm L x 92mm H | Square - 92mm L x 92mm H | Square - 92mm L x 92mm H | Square - 92mm L x 92mm H |
| Width | 38.50mm | 38.50mm | 38.50mm | 38.50mm | 38.50mm |
| StaticPressure | 0.220 in H2O (54.8 Pa) | 0.220 in H2O (54.8 Pa) | 0.220 in H2O (54.8 Pa) | 0.220 in H2O (54.8 Pa) | 0.220 in H2O (54.8 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Features | - | - | - | - | - |
| Noise | 32.0dB | 32.0dB | 32.0dB | 32.0dB | 32.0dB |
| Power(Watts) | 9.00W | 9.00W | 9.00W | 9.00W | 9.00W |