3M P25E-100S-TG
Numéro de pièce
P25E-100S-TG
Fabricant
3M
Catégorie :
Rechteck-Steckverbinder – Freihängend, Panelmontage
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.P25E-100S-TG.pdf
Description
CONN RCPT 100POS IDC 30AWG GOLD
Product details
1. How to order P25E-100S-TG on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the P25E-100S-TG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P25E-100S-TG?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P25E-100S-TG.
Fabricant 3M 3M 3M 3M 3M
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series P25E P25E P25E P25E P25E
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
ConnectorType Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle Receptacle
ContactType Female Socket Female Socket Female Socket Female Socket Female Socket
NumberofPositions 100 100 100 100 100
Pitch 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm) 0.050 (1.27mm)
NumberofRows 2 2 2 2 2
RowSpacing - - - - -
CableTermination IDC IDC IDC IDC IDC
WireType Ribbon Cable Ribbon Cable Ribbon Cable Ribbon Cable Ribbon Cable
WireGauge 30 AWG 30 AWG 30 AWG 30 AWG 30 AWG