Diodes Incorporated P6SMAJ75ADFQ-13
Numéro de pièce
P6SMAJ75ADFQ-13
Fabricant
Diodes Incorporated
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
2-SMD, Flat Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.P6SMAJ75ADFQ-13.pdf
Description
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR D-F
Product details
1. How to order P6SMAJ75ADFQ-13 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the P6SMAJ75ADFQ-13 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P6SMAJ75ADFQ-13?
Package/Case 2-SMD, Flat Lead 2-SMD, Flat Lead 2-SMD, Flat Lead 2-SMD, Flat Lead 2-SMD, Flat Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 75V 75V 75V 75V 75V
Voltage-Breakdown(Min) 83.3V 83.3V 83.3V 83.3V 83.3V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 121V 121V 121V 121V 121V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 4.9A 4.9A 4.9A 4.9A 4.9A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W