Pulse Electronics Network PE-1008CD100KTT
Numéro de pièce
PE-1008CD100KTT
Fabricant
Pulse Electronics Network
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
1008 (2520 Metric)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PE-1008CD100KTT.pdf
Description
FIXED IND 10NH 1A 90 MOHM SMD