Pulse Electronics Network PE-1008CM471JTT
Numéro de pièce
PE-1008CM471JTT
Fabricant
Pulse Electronics Network
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
1008 (2520 Metric)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PE-1008CM471JTT.pdf
Description
FIXED IND 470NH 350MA 700MOHM SM
Product details
1. How to order PE-1008CM471JTT on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PE-1008CM471JTT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PE-1008CM471JTT?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 1008CM 1008CM 1008CM 1008CM 1008CM
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 470 nH 470 nH 470 nH 470 nH 470 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 350 mA 350 mA 350 mA 350 mA 350 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 700mOhm Max 700mOhm Max 700mOhm Max 700mOhm Max 700mOhm Max
Q@Freq 50 @ 100MHz 50 @ 100MHz 50 @ 100MHz 50 @ 100MHz 50 @ 100MHz
Frequency-SelfResonant 450MHz 450MHz 450MHz 450MHz 450MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz