PM4HF11R-S-DC24VSW.pdf
| Image |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | PM4H-F | PM4H-F | PM4H-F | PM4H-F | PM4H-F |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MountingType | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Function | Off-Delay | Off-Delay | Off-Delay | Off-Delay | Off-Delay |
| DelayTime | 1 Sec ~ 10 Sec | 1 Sec ~ 10 Sec | 1 Sec ~ 10 Sec | 1 Sec ~ 10 Sec | 1 Sec ~ 10 Sec |
| ContactRating@Voltage | 3A @ 250VAC | 3A @ 250VAC | 3A @ 250VAC | 3A @ 250VAC | 3A @ 250VAC |
| Voltage-Supply | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC |