Amphenol Custom Cable Q-2T04500010.5M
Numéro de pièce
Q-2T04500010.5M
Fabricant
Amphenol Custom Cable
Catégorie :
Koaxialkabel (HF)
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.Q-2T04500010.5M.pdf
Description
SMA-SJ/SMPM-SJB G178 0.5M
Product details
1. How to order Q-2T04500010.5M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the Q-2T04500010.5M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of Q-2T04500010.5M?
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Style SMA to SMPM SMA to SMPM SMA to SMPM SMA to SMPM SMA to SMPM
1stConnector SMPM Jack SMPM Jack SMPM Jack SMPM Jack SMPM Jack
1stContactGender Male Male Male Male Male
1stConnectorMountingType - - - - -
1stConnectorMountingFeature - - - - -
2ndConnector SMA Jack SMA Jack SMA Jack SMA Jack SMA Jack
2ndContactGender Female Female Female Female Female
2ndConnectorMountingType - - - - -
2ndConnectorMountingFeature - - - - -
Length 19.69 (500.00mm) 19.69 (500.00mm) 19.69 (500.00mm) 19.69 (500.00mm) 19.69 (500.00mm)
CableType RG-178 RG-178 RG-178 RG-178 RG-178
CableImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
ConnectorImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz