Amphenol Custom Cable Q-2U0450001009I
Numéro de pièce
Q-2U0450001009I
Fabricant
Amphenol Custom Cable
Catégorie :
Koaxialkabel (HF)
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.Q-2U0450001009I.pdf
Description
SMA-SJB/SMPM-SJB G178 9I
Product details
1. How to order Q-2U0450001009I on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the Q-2U0450001009I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of Q-2U0450001009I?
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Style SMA to SMPM SMA to SMPM SMA to SMPM SMA to SMPM SMA to SMPM
1stConnector SMPM Jack SMPM Jack SMPM Jack SMPM Jack SMPM Jack
1stContactGender Male Male Male Male Male
1stConnectorMountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
2ndConnector SMA Jack SMA Jack SMA Jack SMA Jack SMA Jack
2ndContactGender Female Female Female Female Female
2ndConnectorMountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Length 9.000 (228.60mm) 9.000 (228.60mm) 9.000 (228.60mm) 9.000 (228.60mm) 9.000 (228.60mm)
CableType RG-178 RG-178 RG-178 RG-178 RG-178
CableImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
ConnectorImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz