QST QT325S-25.000MEHE-T
Numéro de pièce
QT325S-25.000MEHE-T
Fabricant
QST
Catégorie :
Quarze
Emballage
4-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.QT325S-25.000MEHE-T.pdf
Description
3.2X2.5 10PPM @25C 30PPM (-40 TO
Product details
1. How to order QT325S-25.000MEHE-T on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the QT325S-25.000MEHE-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QT325S-25.000MEHE-T?
Fabricant QST QST QST QST QST
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series QT325S QT325S QT325S QT325S QT325S
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
FrequencyStability ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
FrequencyTolerance ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
LoadCapacitance 12pF 12pF 12pF 12pF 12pF
ESR(EquivalentSeriesResistance) 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)