QST QTM750-12.288MDE-T
Numéro de pièce
QTM750-12.288MDE-T
Fabricant
QST
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
4-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.QTM750-12.288MDE-T.pdf
Description
XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order QTM750-12.288MDE-T on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the QTM750-12.288MDE-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QTM750-12.288MDE-T?
Fabricant QST QST QST QST QST
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series QTM750 QTM750 QTM750 QTM750 QTM750
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 12.288 MHz 12.288 MHz 12.288 MHz 12.288 MHz 12.288 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 10mA 10mA 10mA 10mA 10mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)