QST QTS532C-19.440MBP-T
Numéro de pièce
QTS532C-19.440MBP-T
Fabricant
QST
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
10-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.QTS532C-19.440MBP-T.pdf
Description
XTAL OSC TCXO 19.4400MHZ CMOS
Product details
1. How to order QTS532C-19.440MBP-T on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the QTS532C-19.440MBP-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of QTS532C-19.440MBP-T?
Fabricant QST QST QST QST QST
Package/Case 10-SMD, No Lead 10-SMD, No Lead 10-SMD, No Lead 10-SMD, No Lead 10-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series QTS532C QTS532C QTS532C QTS532C QTS532C
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 19.44 MHz 19.44 MHz 19.44 MHz 19.44 MHz 19.44 MHz
Function - - - - -
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±280ppb ±280ppb ±280ppb ±280ppb ±280ppb
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 5mA 5mA 5mA 5mA 5mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)