Vishay Dale RCC1206200RFKEA
Numéro de pièce
RCC1206200RFKEA
Fabricant
Vishay Dale
Catégorie :
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Emballage
1206 (3216 Metric)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RCC1206200RFKEA.pdf
Description
RCC1206 100 200R 1% ET1 E3
Product details
1. How to order RCC1206200RFKEA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RCC1206200RFKEA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RCC1206200RFKEA?
Fabricant Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Series RCC e3 RCC e3 RCC e3 RCC e3 RCC e3
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 200 Ohms 200 Ohms 200 Ohms 200 Ohms 200 Ohms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
Height-Seated(Max) 0.024 (0.60mm) 0.024 (0.60mm) 0.024 (0.60mm) 0.024 (0.60mm) 0.024 (0.60mm)