RCT-1800-5000.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RCT-1800-5000.
| Image |
| Fabricant | Aim Dynamics | Aim Dynamics | Aim Dynamics | Aim Dynamics | Aim Dynamics |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | RCT | RCT | RCT | RCT | RCT |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ForMeasuring | AC | AC | AC | AC | AC |
| SensorType | - | - | - | - | - |
| Current-Sensing | 5000A | 5000A | 5000A | 5000A | 5000A |
| NumberofChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Sensitivity | - | - | - | - | - |
| Frequency | - | - | - | - | - |
| Linearity | - | - | - | - | - |
| Accuracy | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% |
| Voltage-Supply | 12V ~ 30V | 12V ~ 30V | 12V ~ 30V | 12V ~ 30V | 12V ~ 30V |