Astrodyne TDI RP400-45-2000-W
Numéro de pièce
RP400-45-2000-W
Fabricant
Astrodyne TDI
Catégorie :
Netzfiltermodule
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RP400-45-2000-W.pdf
Description
3PH WYE SNGL STAGE PWR LINE FILT
Product details
1. How to order RP400-45-2000-W on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RP400-45-2000-W price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RP400-45-2000-W?
Fabricant Astrodyne TDI Astrodyne TDI Astrodyne TDI Astrodyne TDI Astrodyne TDI
Packaging Box Box Box Box Box
Series RP400 RP400 RP400 RP400 RP400
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType Three Phase (Wye) Three Phase (Wye) Three Phase (Wye) Three Phase (Wye) Three Phase (Wye)
Configuration Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage
Voltage-RatedDC - - - - -
Voltage-RatedAC 480V 480V 480V 480V 480V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) 3.5 kV 3.5 kV 3.5 kV 3.5 kV 3.5 kV
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) - - - - -
Current 45 A 45 A 45 A 45 A 45 A
Frequency-Operating 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
OperatingTemperature -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C