Susumu RR0816P-4532-D-64C
Numéro de pièce
RR0816P-4532-D-64C
Fabricant
Susumu
Catégorie :
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Emballage
0603 (1608 Metric)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RR0816P-4532-D-64C.pdf
Description
RES SMD 45.3KOHM 0.5% 1/16W 0603
Product details
1. How to order RR0816P-4532-D-64C on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RR0816P-4532-D-64C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RR0816P-4532-D-64C?
Fabricant Susumu Susumu Susumu Susumu Susumu
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series RR RR RR RR RR
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 45.3 kOhms 45.3 kOhms 45.3 kOhms 45.3 kOhms 45.3 kOhms
Tolerance ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5%
Power(Watts) 0.063W, 1/16W 0.063W, 1/16W 0.063W, 1/16W 0.063W, 1/16W 0.063W, 1/16W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm)
Height-Seated(Max) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm)