API Delevan Inc. S1812-821K
Numéro de pièce
S1812-821K
Fabricant
API Delevan Inc.
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
1812 (4532 Metric)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.S1812-821K.pdf
Description
FIXED IND 820NH 614MA 530MOHM SM
Product details
1. How to order S1812-821K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the S1812-821K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S1812-821K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S1812-821K.
7.How to contact us to get technical supports, such as S1812-821K pin diagram, S1812-821K datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricant API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series S1812 S1812 S1812 S1812 S1812
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 820 nH 820 nH 820 nH 820 nH 820 nH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 614 mA 614 mA 614 mA 614 mA 614 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 530mOhm Max 530mOhm Max 530mOhm Max 530mOhm Max 530mOhm Max
Q@Freq 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 155MHz 155MHz 155MHz 155MHz 155MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz