SCE120MA3CK1B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCE120MA3CK1B.
| Image |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SCE | SCE | SCE | SCE | SCE |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| InputType | AC | AC | AC | AC | AC |
| Voltage-Rated | - | - | - | - | - |
| VoltageRange | 48 ~ 120V | 48 ~ 120V | 48 ~ 120V | 48 ~ 120V | 48 ~ 120V |
| Frequency | 2.9kHz | 2.9kHz | 2.9kHz | 2.9kHz | 2.9kHz |
| Technology | Piezo | Piezo | Piezo | Piezo | Piezo |
| OperatingMode | Click, Pulse | Click, Pulse | Click, Pulse | Click, Pulse | Click, Pulse |
| Duration | 1 PPS | 1 PPS | 1 PPS | 1 PPS | 1 PPS |
| SoundPressureLevel(SPL) | 75dB @ 48V, 61cm | 75dB @ 48V, 61cm | 75dB @ 48V, 61cm | 75dB @ 48V, 61cm | 75dB @ 48V, 61cm |
| Current-Supply | 40mA | 40mA | 40mA | 40mA | 40mA |
| PortLocation | Top | Top | Top | Top | Top |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| ApprovalAgency | cUL, UL | cUL, UL | cUL, UL | cUL, UL | cUL, UL |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| IngressProtection | - | - | - | - | - |
| MountingType | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Termination | Terminal Block | Terminal Block | Terminal Block | Terminal Block | Terminal Block |
| Size/Dimension | 1.687 Dia (42.85mm) | 1.687 Dia (42.85mm) | 1.687 Dia (42.85mm) | 1.687 Dia (42.85mm) | 1.687 Dia (42.85mm) |