Diodes Incorporated SMAJ110CA-13
Numéro de pièce
SMAJ110CA-13
Fabricant
Diodes Incorporated
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
DO-214AC, SMA
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMAJ110CA-13.pdf
Description
TVS DIODE 110VWM 177VC SMA
Product details
1. How to order SMAJ110CA-13 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMAJ110CA-13 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ110CA-13?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJ110CA-13.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 110V 110V 110V 110V 110V
Voltage-Breakdown(Min) 122V 122V 122V 122V 122V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 177V 177V 177V 177V 177V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W