Taiwan Semiconductor Corporation SMB10J26CAH
Numéro de pièce
SMB10J26CAH
Fabricant
Taiwan Semiconductor Corporation
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
DO-214AA, SMB
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMB10J26CAH.pdf
Description
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Product details
1. How to order SMB10J26CAH on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMB10J26CAH price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMB10J26CAH?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMB10J26CAH.
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 26V 26V 26V 26V 26V
Voltage-Breakdown(Min) 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 42.1V 42.1V 42.1V 42.1V 42.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 23.8A 23.8A 23.8A 23.8A 23.8A
Power-PeakPulse 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW) 1000W (1kW)