Comchip Technology SMBJ14A-HF
Numéro de pièce
SMBJ14A-HF
Fabricant
Comchip Technology
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
DO-214AA, SMB
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMBJ14A-HF.pdf
Description
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AA
Product details
1. How to order SMBJ14A-HF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMBJ14A-HF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMBJ14A-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMBJ14A-HF.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMBJ14A-HF pin diagram, SMBJ14A-HF datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 14V 14V 14V 14V 14V
Voltage-Breakdown(Min) 15.6V 15.6V 15.6V 15.6V 15.6V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 23.2V 23.2V 23.2V 23.2V 23.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 25.9A 25.9A 25.9A 25.9A 25.9A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W