Diodes Incorporated SMBJ200A-13-F
Numéro de pièce
SMBJ200A-13-F
Fabricant
Diodes Incorporated
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMBJ200A-13-F.pdf
Description
TVS DIODE 200VWM 324VC SMB
Product details
1. How to order SMBJ200A-13-F on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMBJ200A-13-F price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMBJ200A-13-F?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMBJ200A-13-F.
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 200V 200V 200V 200V 200V
Voltage-Breakdown(Min) 224V 224V 224V 224V 224V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 324V 324V 324V 324V 324V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 1.9A 1.9A 1.9A 1.9A 1.9A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W