Diodes Incorporated SMF4L150CAQ-7
Numéro de pièce
SMF4L150CAQ-7
Fabricant
Diodes Incorporated
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
DO-219AA
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SMF4L150CAQ-7.pdf
Description
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR PP
Product details
1. How to order SMF4L150CAQ-7 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SMF4L150CAQ-7 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMF4L150CAQ-7?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMF4L150CAQ-7.
Package/Case DO-219AA DO-219AA DO-219AA DO-219AA DO-219AA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 150V 150V 150V 150V 150V
Voltage-Breakdown(Min) 167V 167V 167V 167V 167V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 243V 243V 243V 243V 243V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 1.6A 1.6A 1.6A 1.6A 1.6A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W