API Delevan Inc. SPD42R-393M
Numéro de pièce
SPD42R-393M
Fabricant
API Delevan Inc.
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Nonstandard
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SPD42R-393M.pdf
Description
FIXED IND 39UH 300MA 290MOHM SMD
Product details
1. How to order SPD42R-393M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SPD42R-393M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SPD42R-393M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SPD42R-393M.
Fabricant API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SPD42R SPD42R SPD42R SPD42R SPD42R
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 39 µH 39 µH 39 µH 39 µH 39 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA
Current-Saturation(Isat) 300mA 300mA 300mA 300mA 300mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 290mOhm Max 290mOhm Max 290mOhm Max 290mOhm Max 290mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 17MHz 17MHz 17MHz 17MHz 17MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz