Samsung Semiconductor, Inc. SPHWHAHDNH23YZT2D2
Numéro de pièce
SPHWHAHDNH23YZT2D2
Fabricant
Samsung Semiconductor, Inc.
Catégorie :
LED-Beleuchtung – COBs, Engines, Module, Streifen
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SPHWHAHDNH23YZT2D2.pdf
Description
LED COB LC033D 4000K SQUARE
Product details
1. How to order SPHWHAHDNH23YZT2D2 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SPHWHAHDNH23YZT2D2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SPHWHAHDNH23YZT2D2?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series LC033D Gen2 LC033D Gen2 LC033D Gen2 LC033D Gen2 LC033D Gen2
Color White, Neutral White, Neutral White, Neutral White, Neutral White, Neutral
Wavelength - - - - -
Configuration Square Square Square Square Square
LuminousFlux@Current/Temperature 5175lm (Typ) 5175lm (Typ) 5175lm (Typ) 5175lm (Typ) 5175lm (Typ)
Current-Test 900mA 900mA 900mA 900mA 900mA
Temperature-Test 85°C 85°C 85°C 85°C 85°C
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 34.6V 34.6V 34.6V 34.6V 34.6V
Lumens/Watt@Current-Test 166 lm/W 166 lm/W 166 lm/W 166 lm/W 166 lm/W
Current-Max 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A
CRI(ColorRenderingIndex) 70 70 70 70 70
ViewingAngle 115° 115° 115° 115° 115°
Features - - - - -
Size/Dimension 19.00mm L x 19.00mm W 19.00mm L x 19.00mm W 19.00mm L x 19.00mm W 19.00mm L x 19.00mm W 19.00mm L x 19.00mm W
Height 1.50mm 1.50mm 1.50mm 1.50mm 1.50mm
LightEmittingSurface(LES) 14.50mm Dia 14.50mm Dia 14.50mm Dia 14.50mm Dia 14.50mm Dia