Bourns Inc. SRR0735A-470M
Numéro de pièce
SRR0735A-470M
Fabricant
Bourns Inc.
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Nonstandard
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SRR0735A-470M.pdf
Description
FIXED IND 47UH 850MA 320MOHM SMD
Product details
1. How to order SRR0735A-470M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SRR0735A-470M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SRR0735A-470M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SRR0735A-470M.
Fabricant Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series SRR0735A SRR0735A SRR0735A SRR0735A SRR0735A
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 47 µH 47 µH 47 µH 47 µH 47 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 850 mA 850 mA 850 mA 850 mA 850 mA
Current-Saturation(Isat) 880mA 880mA 880mA 880mA 880mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 320mOhm Max 320mOhm Max 320mOhm Max 320mOhm Max 320mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz