TE Connectivity Potter & Brumfield Relays SSR-480D25
Numéro de pièce
SSR-480D25
Fabricant
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Catégorie :
Halbleiterrelais
Emballage
Hockey Puck
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SSR-480D25.pdf
Description
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
Product details
1. How to order SSR-480D25 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SSR-480D25 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SSR-480D25?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SSR-480D25.
7.How to contact us to get technical supports, such as SSR-480D25 pin diagram, SSR-480D25 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Hockey Puck Hockey Puck Hockey Puck Hockey Puck Hockey Puck
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series SSR SSR SSR SSR SSR
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
OutputType AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross AC, Zero Cross
Voltage-Input 3 ~ 32VDC 3 ~ 32VDC 3 ~ 32VDC 3 ~ 32VDC 3 ~ 32VDC
Voltage-Load 48 V ~ 660 V 48 V ~ 660 V 48 V ~ 660 V 48 V ~ 660 V 48 V ~ 660 V
LoadCurrent 25 A 25 A 25 A 25 A 25 A